Het Praesidium

Het praesidium van academiejaar 2022-2023 bestaat uit 30 enthousiaste vrijwilligers die telkens het beste van zich geven voor BIOS. Hieronder vindt u deze knappe koppen. We verwijzen u graag door naar de teams-pagina voor meer info over de talrijke teams binnen BIOS en naar de contact-pagina om een persoon of team te contacteren.

Raad van Bestuur

Silke Kusters
Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

praeses@biosleuven.be

Eva Mussen
Vice-Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

vice@biosleuven.be

Michiel Vander Elst
Quaestor

Raad van Bestuur

quaestor@biosleuven.be

Jasmine Donckers
Secretaris

Raad van Bestuur

secretaris@biosleuven.be

Onderwijs

Elke Voeten
Onderwijsverantwoordelijke

onderwijs@biosleuven.be

Bedrijvenrelaties

Timmy Lacquaye

bedrijvenrelaties@biosleuven.be

Blokhutverantwoordelijke

Seppe Van de broeck

blokhut@biosleuven.be

Cantor

Camiel Corten

cantor@biosleuven.be

Cultuur

Robbert Meeus
Cultuurpraeses

cultuur@biosleuven.be

Alessio Cocco
Medewerker

Aurélie Goyvaerts
Medewerker

Timmy Lacquaye
Medewerker

Cursusdienst

Laura van den End
Hoofdverandwoordelijke

cudi@biosleuven.be

Annabelle van Hooft
Medewerker

Lara Francken
Medewerker

Pascal Van der Bij
Medewerker

Eerstejaarsverantwoordelijken

Joanna Dotremont

schachtenmeesters@biosleuven.be

Laura Kerkhofs

schachtenmeesters@biosleuven.be

Event

Alexander Hill
Eventverantwoordelijke

event@biosleuven.be

Keana Megens
Medewerker

Sander de Beer
Medewerker

Vanina vanden Bergh
Medewerker

Wout Verhulst
Medewerker

Zoë Callaerts
Medewerker

Feest

Robin Vlaeymans
Feestpraeses

feest@biosleuven.be

Annelou Van de Casteele
Medewerker

Laura Kerkhofs
Medewerker

Wout Verhulst
Medewerker

Sander de Beer
Medewerker

Groen

Lara Francken
Groenverantwoordelijke (1ste semester)

groen@biosleuven.be

Lotte Wauters
Groenverantwoordelijke (2de semester)

Jeroen Spruyt
Medewerker

Internationaal

Alessio Cocco

internationaal@biosleuven.be

Logistiek

Zoë Callaerts

logistiek@biosleuven.be

Redactie

Annemarie Verguts

reactie@biosleuven.be

Aurélie Goyvaerts

redactie@biosleuven.be

Joanna Dortemont

redactie@biosleuven.be

Sport

Simon Theys
Sportpraeses

sport@biosleuven.be

Michiel Vander Elst
Medewerker

Robin Vlaymans
Medewerker

Vanina Vanden Bergh
Medewerker

Weekend

Seppe van den Broeck

weekend@biosleuven.be

Robbert Meeus

weekend@biosleuven.be

Webmaster

Eva Mussen

webmaster@biosleuven.be

Medewerkers

Anton de Jong

Mathijs Fontaine

Bram Hendrikx

Michal Koprowski

Elisabeth Saniz