Het Praesidium

Het praesidium van academiejaar 2022-2023 bestaat uit 30 enthousiaste vrijwilligers die telkens het beste van zich geven voor Bios. Hieronder vindt u deze knappe koppen. We verwijzen u graag door naar de teams-pagina voor meer info over de talrijke teams binnen BIOS en naar de contact-pagina om een persoon of team te contacteren.

Raad van Bestuur

Silke Kusters
Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

praeses@biosleuven.be

Silke Kusters
Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

vice@biosleuven.be

Michiel Vander Elst
Quaestor

Raad van Bestuur


quaestor@biosleuven.be

Jasmine Donckers
Secretaris

Raad van Bestuur


secretaris@biosleuven.be

Silke Kusters

Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

praeses@biosleuven.be

Eva Mussen

Vice-Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

vice@biosleuven.be

Michiel Vander Elst

Quaestor

Raad van Bestuur

quaestor@biosleuven.be

Jasmine Donckers

Secretaris

Raad van Bestuur

secretaris@biosleuven.be

Onderwijs

Elke Voeten
Onderwijsverantwoordelijke

onderwijs@biosleuven.be

Groen

Lara Franken
Groenverantwoordelijke (1ste semester)

groen@biosleuven.be

Lotte Wauters
Groenverantwoordelijke (2de semester)

Jeroen Spruyt
Medewerker

Onderwijs

Elke Voeten

Onderwijsverantwoordelijke

onderwijs@biosleuven.be

Groen

Lara Franken

Groen-Verantwoordelijke (1ste semester)

groen@biosleuven.be

Lotte Wauters

Groen-Verantwoordelijke (2de semester)

Jeroen Spruyt

Medewerker

Bedrijvenrelaties

Timmy Lacquaye

bedrijvenrelaties@biosleuven.be

Blokhut

Seppe Van den broeck

Blokhutverantwoordelijke

blokhut@biosleuven.be

Cantor

Camiel Corten

Cantor

cantor@biosleuven.be

Cultuur

Robbert Meeus

Cultuurpraeses

cultuur@biosleuven.be

Alessio Cocco

Medewerker

Aurélie Goyvaerts

Medewerker

Timmy Lacquaye

Medewerker

Cursusdienst

Laura van den End

CuDi-Verantwoordelijke

cudi@biosleuven.be

Annabelle van Hooft

Medewerker

Lara Francken

Medewerker

Pascal van der Bij

Medewerker

Event

Alexander Hill

Event-Verantwoordelijke

event@biosleuven.be

Keana Megens

Medewerker

Sander de Beer

Medewerker

Vanina Vanden Bergh

Medewerker

Wout Verhulst

Medewerker

Zoë Callaerts

Medewerker

Logistiek

Zoë Callaerts

logistiek@biosleuven.be

Redactie

Annemarie Verguts

redactie@biosleuven.be

Aurélie Goyvaerts

redactie@biosleuven.be

Joanna Dotremont

redactie@biosleuven.be

Weekend

Seppe Van den broeck

weekend@biosleuven.be

Robbert Meeus

weekend@biosleuven.be

Feest

Robin Vlaeymans

Feestpraeses

feest@biosleuven.be

Annelou Van de Casteele

Medewerker

Laura Kerkhofs

Medewerker

Wout Verhulst

Medewerker

Sander de Beer

Medewerker

Webmaster

Eva Mussen

webmaster@biosleuven.be

Schachtenmeesters/eerstejaarsverantwoordelijken

Joanna Dotremont

schachtenmeesters@biosleuven.be

Laura Kerkhofs

schachtenmeesters@biosleuven.be

Internationaal

Alessio Cocco

Internationaal@biosleuven.be

Silke Kusters
Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

praeses@biosleuven.be

Silke Kusters
Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

praeses@biosleuven.be