Het Praesidium

Het praesidium van academiejaar 2023-2024 bestaat uit 28 enthousiaste vrijwilligers die telkens het beste van zich geven voor BIOS. Hieronder vindt u deze knappe koppen. We verwijzen u graag door naar de teams-pagina voor meer info over de talrijke teams binnen BIOS en naar de contact-pagina om een persoon of team te contacteren.

Raad van Bestuur

Michiel Vander Elst
Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

praeses@biosleuven.be

Vanina Vanden Bergh
Vice-Praeses

Raad van Bestuur & Raad van Dagelijks Bestuur

vice@biosleuven.be

Aurélie Goyvaerts
Quaestor

Raad van Bestuur

quaestor@biosleuven.be

Timmy Lacquaye
Secretaris

Raad van Bestuur

secretaris@biosleuven.be

Onderwijsverantwoordelijke

Timmy Lacquaye

onderwijs@biosleuven.be

Bedrijvenrelaties

Timmy Lacquaye

bedrijvenrelaties@biosleuven.be

Blokhutverantwoordelijke

Simon Theys

blokhut@biosleuven.be

Cantor

/

cantor@biosleuven.be

Communicatie

Bram Hendrikx
Socials

communicatie@biosleuven.be

Jelle Feihle
Socials

communicatie@biosleuven.be

Aurélie Goyvaerts
BIOSblad

communicatie@biosleuven.be

Cultuur

Anton de Jong
Cultuurpraeses

cultuur@biosleuven.be

Charlotte van Samang
Medewerker

Freya Van Hauwermeiren
Medewerker

Jelle Feihle
Medewerker

Laura Kerkhofs
Medewerker

Nathan Schouwaerts
Medewerker

Cursusdienst

Laura van den End
Hoofdverandwoordelijke

cudi@biosleuven.be

Annabelle van Hooft
Medewerker

Pascal Van der Bij (Eerste semester)
Medewerker

Eerstejaarsverantwoordelijken

Manon Finotto

schachtenmeesters@biosleuven.be

Rosemarie Raeymakers

schachtenmeesters@biosleuven.be

Event

Annelou Van de Castelle
Eventverantwoordelijke

event@biosleuven.be

Charlotte Van Samang
Eventverantwoordelijke

event@biosleuven.be

Annabelle van Hooft
Medewerker

Manon Finotto
Medewerker

Nathan Schouwaerts
Medewerker

Feest

Robin Vlaeymans
Feestpraeses

feest@biosleuven.be

Annelou Van de Casteele
Medewerker

Anton de Jong
Medewerker

Bram Loos
Medewerker

Freya Van Hauwermeiren
Medewerker

Laura Kerkhofs
Medewerker

Groen

Robbert Meeus
Groenverantwoordelijke

groen@biosleuven.be

Alex Saniz
Medewerker

Bruno Vandenborre
Medewerker

Internationaal

Alex Saniz

internationaal@biosleuven.be

Pascal Van der Bij (Eerste semester)

internationaal@biosleuven.be

Logistiek

Jelle Feihle

logistiek@biosleuven.be

Sport

Pieter-Bas Lückerath
Sportpraeses

sport@biosleuven.be

Bruno Vandenborre
Medewerker

Simon Theys
Medewerker

Robin Vlaeymans
Medewerker

Weekend

Bram Loos

weekend@biosleuven.be

Kiki Drost

weekend@biosleuven.be

Webmaster

/

webmaster@biosleuven.be

Medewerkers

Michal Koprowski

Mathijs Fontaine

Kiki Drost

Laura Kerkhofs