Praesidium

Praesidium

  •  Jasmine Donckers: Praeses
    • praeses@biosleuven.be
  • Camiel Corten: Vice-Praeses
    • vice@biosleuven.be
  • Yaric Van De Putte: Secretaris
    • secretaris@biosleuven.be
  • Jeroen Berden: Quaestor
    • quaestor@biosleuven.be
  • Sander De Beer: Feestpraeses
    • feest@biosleuven.be
  • Vincent Stalmans: Eventverantwoordelijke
    • event@biosleuven.be
  • Elke Voeten: Eventverantwoordelijke
    • event@biosleuven.be
  • Alessio Coco: Internationaal
    • internationaal@biosleuven.be
  • Mieke De Cruyenaere: Weekendverantwoordelijke
    • weekend@biosleuven.be
  • Laura Van Den End: Weekendverantwoordelijke
    • weekend@biosleuven.be
  • Seppe Vanhee: Schachtenmeester
    • schachtenmeesters@biosleuven.be
  • Silke Kusters: Schachtenmeester
    • schachtenmeesters@biosleuven.be
  • Jonas Callaerts: Cultuurverantwoordelijke
    • cultuur@biosleuven.be
  • Keana Megens: Redactie
    • redactie@biosleuven.be
  • Hanne Knaepen: Redactie
    • redactie@biosleuven.be
  • Lander Storms: Cantor, blokhut
    • cantor@biosleuven.be
  • Anna Van Eyck: Groenverantwoordelijke
    • Groen@biosleuven.be
  • Jonas Lequeu: Groenverantwoordelijke
    • Groen@biosleuven.be
  • Emma Lomry: Sportpraeses
    • sport@biosleuven.be
  • Clara Samyn: Cudi-verantwoordelijke
    • Cudi@biosleuven.be
  • Natalie Van Damme: Onderwijsverantwoordelijke
    • onderwijs@biosleuven.be
  • Lene Theunissen: Logistiekverantwoordelijke
    • logistiek@biosleuven.be
  • Lotte Wauters: Medewerker
  • Zoë Callaerts: Medewerker