Praesidium

Praesidium

  • ¬† Lander Storms: Praeses
    • praeses@biosleuven.be
  • Eline Petr√©: Vice-Praeses
    • vice@biosleuven.be
  • Anna Van Eyck: Secretaris
    • secretaris@biosleuven.be
  • Mirco Maes: Quaestor
    • quaestor@biosleuven.be
  • Stef Marien: Quaestor en groenverantwoordelijke
    • quaestor@biosleuven.be
  • Eva Borstlap: Feestpraeses
    • feest@biosleuven.be
  • Arthur van der linden: Eventverantwoordelijke
    • event@biosleuven.be
  • Jeroen Berden: Eventverantwoordelijke
    • event@biosleuven.be
  • Aiden Hendrickx: Internationaal
    • internationaal@biosleuven.be
  • Toon Verbeeck: Weekendverantwoordelijke en Schachtenmeester
    • weekend@biosleuven.be
    • schachtenmeesters@biosleuven.be
  • Clara Samyn: Weekendverantwoordelijke
    • weekend@biosleuven.be
  • Camiel Corten: Schachtenmeester
    • schachtenmeesters@biosleuven.be
  • : Cultuurverantwoordelijke
    • cultuur@biosleuven.be
  • Natalie Van Damme: Redactie
    • redactie@biosleuven.be
  • Jasmine Donckers: Redactie
    • redactie@biosleuven.be
  • Jonas Lequeu: Cantor, blokhut
    • cantor@biosleuven.be
  • Amber Baes: Groenverantwoordelijke
    • Groen@biosleuven.be
  • Sander de Beer: Sportpraeses
    • sport@biosleuven.be
  • Stef Gerard: Cudi-verantwoordelijke
    • Cudi@biosleuven.be
  • Arne Devriese: Onderwijsverantwoordelijke
    • onderwijs@biosleuven.be
  • Lotte De Backer: Medewerker
  • Emeline Clotuche: Medewerker
  • Yaric Van de Putte: Medewerker
  • Inez Vandepoel: Medewerker
  • Lotte Wilberts: Medewerker