Praesidium

Praesidium

  • Jonas Lequeu: Praeses en Sportpraeses
    • praeses@biosleuven.be/ sport@biosleuven.be
  • Emma Van Steenweghen: Praeses
    • praeses@biosleuven.be
  • Eline PetrĂ©: Vice-Praeses
    • vice@biosleuven.be
  • Mirco Maes: Secretaris
    • secretaris@biosleuven.be
  • Anna Van Eyck: Quaestor
    • quaestor@biosleuven.be
  • Roos Dierickx: Quaestor
    • quaestor@biosleuven.be
  • Lander Storms: Feestpraeses
    • feest@biosleuven.be
  • Stef Jans: Inetrnationaal
    • internationaal@biosleuven.be
  • Stef Marien: Weekendverantwoordelijke
    • weekend@biosleuven.be
  • Margaux Casier: Cultuurverantwoordelijke
    • cultuur@biosleuven.be
  • Pieter Morlion: Cultuurverantwoordelijke
    • cultuur@biosleuven.be
  • Laure Van Olmen: Eventverantwoordelijke
    • event@biosleuven.be
  • Blijke Bosman: Eventverantwoordelijke
    • event@biosleuven.be
  • Yaric Van De Putte: Schachtenmeester
    • schachtenmeesters@biosleuven.be
  • Eva Borstlap: Schachtenmeester
    • schachtenmeesters@biosleuven.be
  • Lotte De Backer: Medewerker

Extern:

  • Reine Spiessens: Cudi
    • cudi@biosleuven.be
  • Elke Leys: Groen, Onderwijsverantwoordelijke
    • groen@biosleuven.be/onderwijs@biosleuven.be
  • Ruben Algoet: Pr
    • pr@biosleuven.be